Oprogramowanie do kierowania placówką medyczną sprawi, że wszystkie niezbędne informacje będą umieszczane w konkretnym miejscu.

Usługi

Placówka, która dba o zdrowie własnych pacjentów, potrzebuje niezwykle dobrego sprzętu. Oprogramowanie dla przychodni winno być przede wszystkim bardzo komfortowe w obsłudze, ponieważ obsługa chorych, w ten sposób będzie szybsza. Oprogramowania powoduje, że umawianie pacjentów na wizytę stanie się wiele prostsze niż wcześniej, bo w konkretnym dokumencie osiągalne będą wszystkie dane pacjenta oraz dokładna data, kiedy ma kolejną wizytę w przychodni medycznej. To sprawi, że doktorzy nie pogubią się w własnych obowiązkach i wszystko zostanie perfekcyjnie zaplanowane.

System do zarządzania placówką medyczną sprawi, że wszystkie niezbędne informacje będą trzymane w konkretnym miejscu. Gdyby trzeba było prowadzić całość w postaci papierowej, dokumenty mogłyby się zgubić albo łatwo zniszczyć, jednak gdy wszystko zostanie w komputerze, a mianowicie w konkretnym oprogramowaniu medycznym, wszystkie niezbędne dokumenty będą chronione. Dzięki temu na formalności doktorzy oraz pielęgniarki będą poświęcać o wiele mniej czasu niż dotychczas, przez to pacjenci zyskają większą uwagę lekarzy. Wartością takiego oprogramowania jest fakt, iż tym sposobem szybko można spojrzeć na cały przebieg pacjenta. Historia medyczna w jednym folderze sprawi, że lekarz w czasie jednej wizyty będzie mógł zgromadzić wszystkie informacje na temat tego, na co cierpiał pacjent przez całe swoje życie. Oprogramowanie pomoże i w szybki sposób rozliczyć chorych unijnych i automatycznie obliczy czas oczekiwania pacjentów oczekujących w kolejce.

Zobacz: Comarch Optimed