Znacznie więcej ludzi postanawia utworzyć własną działalność.

Biznes

Znacznie więcej osób decyduje się na prowadzenie swojej firmy. Działają to z przeróżnych względów, lecz najczęstszym pretekstem jest zamiar zarabiania na siebie. Z wyjątkiem biznesplanu i dobrego pomysłu, należy również dobrze rządzić własną firmą. Dla osób, które przedtem nie miały z tym do czynienia jest to spore zadanie. Na szczęście ze wsparciem przybywa firma Comarch SA oraz jej program ERP.
Firma Comarch SA z centrum zarządzania w Krakowie została założona w 1993 r. oraz zajmuje się stwarzaniem oprogramowania do rządzenia przedsiębiorstwem. Z programu tej korporacji korzysta znacząca część średnich i małych przedsiębiorstw na calutkim świecie. Najpopularniejszym produktem jest system Comarch ERP, który składa się z wielu modułów i jest szczególnie instynktowny w obsłudze. Odnajdziemy w nim działy: faktury, handel, detal, serwis,e-sklep, księga podatkowa, księga handlowa, kasa/bank, środki trwałe, kadry i płace, analizy business intelligence, pulpit menadżera, CRM, obieg dokumentów, e-pracownik.
Jeśli nasza firma oczekuje nieprzeciętnego podejścia należałoby zwrócić uwagę na system Comarch ERP Altum. Zalecany jest on przede wszystkim dla agencji o niezwykle rozmieszczonej strukturze, posiadającej placówki za granicą, dla firm holdingowych rozporządzających grupą przedsiębiorstw. W oprogramowaniu stworzona jest szczególna platforma, za pomocą której możemy zautomatyzować prozaiczne czynności oraz decydować patrząc na prognozy oraz analizy. Dzięki temu można skupić się na najistotniejszych rzeczach, nie martwiąc się o procesy, które by się powtarzały.
Firma Comarch SA stworzyła także lojalnościowy program. Jednoczy on przedsiębiorstwa, które wspomagają wprowadzać program i gwarantują informatyczne zaplecze dla najnowszych użytkowników. Obecnie więcej niż dziewięćset przedsiębiorstw w calutkiej Polsce jest partnerem. Spółka Comarch SA w ramach planu oferuje nade wszystko merytoryczne i fachowe ćwiczenia dla swoich partnerów. Wspomaga dotrzeć do przyszłych nabywców oraz deleguje tzw. opiekuna, który ułatwi się poznać z cyklem wcielania oprogramowania.
Kompix to firma z Koszalina powstała w tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym piątym roku, a od 98 jest partnerem Comarch. Zajmuje się ona instalowaniem oprogramowania u przyszłych użytkowników oraz zapewnia zaplecze informatyczne pożądane do sporządzenia systemu. Proponuje kompleksową analizę zasobów i potrzeb klienta, a potem dostarcza należyte wyposażenie między innymi stacje robocze, serwery, terminale, drukarki, strukturalne okablowanie, urządzenia fiskalne, sprzęt telekomunikacyjny. Na dodatek interesant może liczyć na szeroki wachlarz usług IT oraz stałą informatyczną obsługę. Kontrahent wybierając markę Kompix uzyskuje techniczny serwis, oferowany czas odpowiedzi na zgłaszane kłopoty, dzisiejszą obsługę zdalną, szkolenie pracowników z obsługiwania oprogramowania a także sporo innych rzeczy.
Porządne gospodarowanie przedsiębiorstwem to wskazówka do powodzenia. Warto więc oddać czas na poznanie oferty partner comarch wrocław oraz wybranie dla siebie najlepszego wariantu.