Spętanie czary, uroki miłosne zaklęcia a także..

Bez kategorii

Żyjemy w dwudziestym pierwszym wieku, otoczeni niesamowitą technologią , która jest dostępna na wyciągnięcie ręki, śledzimy postęp sztucznej inteligencji, a narzędzia, które to mamy w kieszeni spodni, mają moc obliczeniową kilkukrotnie przekraczającą umiejętności komputerów użytych przez nas. Czy myśleliście kiedykolwiek czemu mimo owego całego technologicznego postępu a także nowinek które są dostępne dla każdego, nie zmniejsza się renoma wszelkiego typu ezoteryków, wróżek, magów czy uzdrowicieli którzy działają na skraju alchemii, zielarstwa i magii?

Czy sława amuletów, wróżb czy usług rodzaju odczynianie klątw i uroków miłosnych nie jest niższa tylko ze względu na desperację ludzi, którzy w ciężkich momentach zwracają się nawet po najbardziej absurdalną poradę? Nie jest łatwo odpowiedzieć na takie pytania. Pomimo całej edukacji którą dysponujemy o naszym świecie, mimo odkryć naukowych a także internetu w dalszym ciągu nie umiemy wytłumaczyć sobie sporej ilości zdarzeń czy sytuacji. Nie mamy wiedzy co się dzieje z nami po naszej śmierci, czy dusze to realne byty czy wyłącznie reakcje chemiczne występujące w naszych ciałach. Nie jesteśmy nawet w stanie udzielić sobie odpowiedzi na pytanie czy magia miłosna to tylko połączenie feromonów i zewnętrznego wyglądu czy też jakieś tajemnicze zjawisko, które wykorzystujemy dosłownie podświadomie (czy również świadomie z pomocą specjalnych zaklęć).

Zamknięty dla naszych ludzkich oczu zostaje świat duchowy, trudny do objaśnienia poprzez chemię, biologię czy fizykę. Możliwe, że jakiegoś dnia ludzkość będzie w stanie wytłumaczyć wszelkie te niewyjaśnione sytuacje, które w tym momencie budzą w nas fascynację oraz lęk, jednakże póki co ich genealogia zostaje dla nas nieobjaśnioną tajemnicą. Nie myli się stare powiedzonko, że istnieją na świecie rzeczy, które nie śniły się nawet filozofom a także chodź dzisiaj zmienimy filozofię na naukę to nie sposób nie zgodzić się z tym twierdzeniem. Jedynymi ekspertami w tej branży są stale mistycy, wróżki i czarownicy, których efektywność bywa często kwestią sporną (choć nie jest wiadome czy ze względu na oszustwa czy kłopot w kontrolowaniu niektórych sytuacji). Prawdopodobnie prawda jest gdzieś pośrodku oraz bardzo wielu jest oszustów w branży ezoterycznej, niemniej jednak niesłabnąca sława tej branży pozwala nam też doszukiwać się w tej dziedzinie jakiejś skuteczności.

Uroki, spętanie czary zaklęcia miłosne a także wszelaka analogiczna aktywność jest w dalszym ciągu zbyt tajemnicza, ażeby można było ją zupełnie zignorować. Kluczem tu jest zapewne dobór dobrego eksperta, który to oczywiście nie jest kłamcą, lecz także może pochwalić się wieloma, potwierdzonymi poprzez swoich klientów rekomendacjami na temat skuteczności jego funkcjonowania.Niezbite jest natomiast jedno. Nie trzeba we własnym zakresie zadawać się z siłami, których to nie nie potrafimy zrozumieć oraz nad którymi nie potrafimy zapanować. Może się to wyjątkowo koszmarnie zakończyć dla tych osób, które chcą na siłę tego doświadczyć.
.