Ruszta przeznaczone do chlewa

Bez kategorii

Z pewnością każdy hodowca trzody chlewnej zdaje sobie sprawę jak istotne są ruszta betonowe. Możemy znaleźć także specjalistyczne ruszta do obory dla osób hodujących krowy.

Betonowe ruszta mają mnóstwo pozytywów, a zwłaszcza:
*użycie bardzo wysokiej jakości betonu, najczęściej klasy C35/45, który cechuje się przesiąkliwością 5% i jest całkowicie zgodny z normą PN – EN 12390 – 8
*znakomitą powierzchnią, po której się stąpa jest beton jednofrakcyjny, który posiada najlepszą szorstkość
*występuje wysoka zdolność drenażu, dlatego, że przekrojem są beleczki o kształcie litery T
*znacznie ograniczona emisja amoniaku poprzez użycie najwyższej klasy betonu nienasiąkliwego
*konstrukcja jest całkowicie chroniona przed rdzą poprzez specjlaną ochronę stali z której jest zrobiona
*możliwość użycia belek które są pod rusztem zintegrowanych z rusztami w formie systemu magazynowania ,przykładowo do gnojnicy
Tego typu ruszty są zazwyczaj produkowane w rozmaitych długościach. Wyróżnić możemy ruszta do obory betonowe podstawowe a także ruszta przejezdne. Możliwa jest także całkowita konfiguracja powierzchni po której się stąpa.

 

Ruszta przeznaczone do chlewa są tworzone zgodnie z panującymi przepisami prawnymi i europejskimi normami. Wersje są skategoryzowane wedle obciążenia, poprzez co całkowicie możliwe jest spełnienie wszystkich wymogów klientów. Możliwe jest zamówienie przejazdowych rusztów, po których będą w stanie przejechać rozmaite maszyny o nacisku nawet 3 t na oś.
Rozległy wybór najlepszych pod względem jakości rusztów betonowych pozwala na uzyskanie całkowicie suchego oraz środowiska w oborze bądź chlewni.