Mobilny odtwarzacz audio plików

Bez kategorii

Melodia koi, relaksuje, bawi, nic więc nadzwyczajnego, że wszyscy z ochotą wysłuchują muzyki wszędzie gdzie są. Wykorzystują do tego celu różnorakich urządzeń, jednak na dzień obecny najpopularniejszym odtwarzaczem muzyki jest MP3.

Nowoczesne urządzenia w super kwocie

Pragnąc zakupić wytrzymałe MP3 mamy do przebierania mnóstwo sprzętów wielu najpopularniejszych firm. Elektroniczny dział w wszystkich sklepach, jest dostatnio zaopatrzony w najnowocześniejsze elektroniczne urządzenia, w dużym rozłamie cen. Niemal każdy zatem szybko wyszuka dla siebie odpowiednie mp3, nie przepłacając.

Niestacjonarny odtwarzacz audio plików

Jedną z ciekawszych ofert na rynku, odnosząc się do urządzeń MP3 jest urządzenie FiiO M6. To niezwykle przyszłościowe urządzenie do odtwarzania muzyki, jakie jest możliwość wziąć ze sobą do roboty, na wakacje czy w właściwie każde odmienne miejsca. FiiO M6 to mobilny odtwarzacz plików bezstratnych, ten sprzęt posiada funkcję łączenia z siecią, słuchania muzyki przez DLNA, pozyskuje także odświeżanie firmware OTA. To urządzenie posiada również tryb Bluetooth 4.2 oraz wiele struktur dobrej jakości. W tym urządzeniu umieszczono kilka przydatnych programów do przesłuchiwania muzyki i nie tylko. To urządzenie można bez kłopotu powiązać ze naszym telefonem a także sterować nim zdalnie. Tak samo da się go również połączyć z laptopem a także lepiej wykorzystywać jego funkcje. FiiO M6 to przyszłościowe urządzenie, o sporej ilości atutach.